Keremcem FaN SiTeSi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

giydiği herşey yakışıo

YazarMesaj
imkansızım
Üye
Üye
imkansızım

Kadın
Hobi : yok
Meslek : yok

Oyun
Oyun:

giydiği herşey yakışıo Empty
MesajKonu: giydiği herşey yakışıo   giydiği herşey yakışıo Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 6:48 pm

body, table, td {
color: #fff;
font-family: Tahoma;
font-size: 9pt;
}

a {
color: #AEFF00;
text-decoration: none;
}

a:hover {
color: #FFF;
text-decoration: underline;
}

Takım Elbise Benim İcadım Değil! giydiği herşey yakışıo 9ffa750f64f7cb214348a38756aeb865
Geçtiğimiz günlerde NTV’ de yayınlanan “Yaz Gecesi” programına konuk olan Keremcem’e Burcu Esmersoy’un yönelttiği soru hayli ilginçti.

Konu, Keremcem’in çıktığı günden beri takım elbiseli imajından açılınca Esmersoy , “Bir senedir bütün popçular takım elbiseyle çıkıyorlar daha önce kot, t-shirt salaş giyinirlerken, şimdi sizi mi taklit ediyorlar acaba?” sorusunu yöneltti. İsim de vermekten çekinmeyen Esmersoy Tarkan, Kenan Dogulu, Serdar Ortaç gibi isimleri son yıllarda takim elbiseyle gördüğümüzü belirtti.

Yakışıklı şarkıcı Keremcem’in cevabı yine saygı çerçevesinde oldu. “Takım elbise sonuçta benim bulduğum bir şey değil herkes giyebilir. Ben çıktığım günden beri takım elbise giyiyorum çünkü kendimi hem rahat hem de daha saygılı hissediyorum. Eğer herkesi sahnede takımla görmekte katkım varsa ne mutlu bana” dedi. Ağustos ayında askere gidecek olan sanatçı beş senedir verdiği 170 konserin hiçbirine takım elbisesiz çıkmadığını bundan sonra da bu tarzını değiştirmeyeceğini belirtti.

giydiği herşey yakışıo
1 sayfadaki 1 sayfası