Keremcem FaN SiTeSi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

kendinden uzun kızla gezmezse benle gezer:)

YazarMesaj
imkansızım
Üye
Üye
imkansızım

Kadın
Hobi : yok
Meslek : yok

Oyun
Oyun:

kendinden uzun kızla gezmezse benle gezer:) Empty
MesajKonu: kendinden uzun kızla gezmezse benle gezer:)   kendinden uzun kızla gezmezse benle gezer:) Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 9:50 am

Kendimden uzun kızla gezmem’

İSTANBUL- Bir firmanın sonbahar-kış koleksiyonu katalog çekimleri için İtalyan manken Anna ile birlikte kamera karşısına geçen Keremcem, ilginç açıklamalar yaptı. Hakkında çıkan evlendi ve ev aldı haberlerinin yalan olduğunu söyleyen Keremcem, “Ben de bu tür dedikoduları hayretle izliyorum. Kimsenin kalbini kırmak istemediğim için de çıkıp bu haberleri yalanlamıyorum. Kesinlikle ne evlendim ne de o kadar pahalı bir ev alacak param var. Sanat hayatımda da tüm merdivenleri hızlı çıkıyorum. Bir anda şöhret oldum. Bu kimseyi yanıltmasın. Ben bu yolları azmimle çıkıyorum. Bugün neysem yarın da aynı çizgide olacağım” diye konuştu. Rol aldığı katalog çekimlerine birçok mankenin önerildiğini de dile getiren Keremcem, “Benimle birlikte aynı kareleri paylaşacak olan İtalyan Anna dünyaca ünlü birisi. Ama ben de bu konuda benden uzun boylu olsun istemedim. Anna ile aynı boyda ve iyi anlaşıyoruz. Hayatımın hiçbir döneminde benden uzun biriyle arkadaşlık etmedim” dedi. > özge kaçak:)

kendinden uzun kızla gezmezse benle gezer:)
1 sayfadaki 1 sayfası