Keremcem FaN SiTeSi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kayıt OlAnasayfaLatest imagesAramaGiriş yap

lütfen duy sesimi

+10
keremcem_askıım
ferhat kamer
bjk_54
_KeRemCem_
elifa
keremcemaysgl@hotmail.com
meyvelişeker
lili
sevdee
ırmak-krmcm
14 posters
YazarMesaj
ırmak-krmcm
Üye
Üye
ırmak-krmcm

Kadın
Hobi : tv,kitap
Meslek : öğrenci

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 3:07 pm

Keremcem seni çok herşeyden çok seviyorum en büyük hayranınım tek hayalim seni yakından görebilmekti konserlerinde gördüm ve o günler benim hayatımdaki en güzel günlerdi odamda posterlerin defterlerimde senin ismin resimlerin doldu taştı ve yine kalbimdede sen.Nerede kiminle nasıl olursan ol mutlu ol gülmek sana çoook yakışıyo seni çok seviyorum

Seni bulmaktan önce aramak isterim,
Seni sevmekten önce anlamak isterim,
Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de,
Sana hep yeniden başlamak isterim
sevdee
Üye
Üye
sevdee

Kadın
Hobi : müzik dinlemek,yüzmek,voleybol oynamak

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 10:40 pm

KEREMCEMM SENİ ÇOOKK SEVİYORUMM ÇOKK TATLISIN ÇOK SEMPATİKK GÜLERYÜZLÜSÜN O KADAR TATLISIN Kİ SENİ SEVMEMEK HOSLANMAMAK ELDE DEĞİL HEMDE HİÇ DEĞİLL
SENİİİ
ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK
SEVİYORUM
lili
Üye
Üye
lili

Kadın
Hobi : müzik dinlemek

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimeÇarş. Ara. 31, 2008 4:40 pm

keremcemmmm seni çooooooooook sewiorummmmmm seninle görüşme imkanım olsa keşkeee keremcem lütfen msjıma cevap werrr
meyvelişeker
Üye
Üye
meyvelişeker

Kadın
Hobi : müzik dinlemek resim yapmak kitap okumak yurtdışına çıkmak ve keremcem

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 4:24 pm

keremcem öncelikle yeni yılını kutlar sağlık mutluluk içinde sevdiklerinle geçmesini dilerim kermcem.com sitesinin hacklendiğine çok üzüldüm ama olsun biz yinede sana ulaşıyoruz ya önem:D li değil seni çok seven hayranın:santa:
Üye
Üye

Kadın
Hobi : keremcem şarkıları

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 7:55 pm

bır sarkı yazmak ıstedım senın ıcın sozlerı senı anlatsın ınsanlar dınledıgınde senı anlattıgını anlasınlar.ama bır turlu bulamadım sozlerını muhtesemlıgını nasıl anlatacagımı bılemedım ne yazsam eksık kaldı.ne desem eksık.ayrıca mılas konserın ne zaman acaba cok ozledık senı Crying or Very sad
meyvelişeker
Üye
Üye
meyvelişeker

Kadın

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 8:57 pm

sen olmasan... seni bir dakika görmesem yahut,
bilirmisin ne olur
şu gök güneş ebediyyen kapansa belki vücut
soğuk geceyle uyuşmak yolunda çare arar
ve bulur
fakat karanlığa mümkün müdür alıştırmak
bütün güneşle ve göklerle beslenen ruhu
bu vuduğun ruhu
sen olmasan...seni bulmak hayali kaybolsa
yaşarmıyım dersin
söner yokolmana bir an inanmış olsa hayal
soğur donar kırılır senden ayrılınca bakış
ne hazin
gelir hayat o zamna hem vücuda hem ruha
yaşarmıyız seni kaybetsek ah ben klbim
bu mustarip kalbim
sen olmasan...bu en içten bir itiraf işte
sen olmasan yaşamam
seninle bağlarımız hoş bir uzlaşım işte fakat bu bağ geri kalmazki ruhu ezmeden
akşam
guruba karşı düşündüm sükun içinde bunu
değermi göz yaşına
elifa
Yeni Üye
Yeni Üye
elifa

Kadın
Hobi : muzik dinlemek
Meslek : ogrenci

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 10:44 pm

seni cok sewiyorum senle gorusmek istiyorum pisman olmicaksin
elifa
Yeni Üye
Yeni Üye
elifa

Kadın
Hobi : muzik dinlemek
Meslek : ogrenci

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 10:48 pm

kimi zaman dil soyler yurek dinler kimi zaman yurek haykirir dil susar kimi zaman ne dilin yuregi wardir soylemeye nede yuregin dili senin yerin baska demege.....
_KeRemCem_
Üye
Üye
_KeRemCem_

Kadın
Hobi : Napçan işmi vercen? xD
Meslek : Öğrenci

Oyun
Oyun: 72

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 12:08 pm

yhaa duy sesimizi artık ta bi cevap ver yhaa .... Crying or Very sad
http://hertelden.benimforum.org
bjk_54
Yeni Üye
Yeni Üye
bjk_54

Erkek
Hobi : yuzmek
Meslek : makıne bılgısayar

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 11:59 am

Smile seni çok seviyorum ya seni b, kere görmek isterdim umarım görürüm canım
meyvelişeker
Üye
Üye
meyvelişeker

Kadın

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 2:59 pm

arkadaşlar burda boşa nefes tüketiyosunuz keremcem bu siteye girmiyokisizi duyamaz
_KeRemCem_
Üye
Üye
_KeRemCem_

Kadın
Hobi : Napçan işmi vercen? xD
Meslek : Öğrenci

Oyun

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 12:58 pm

oda doğru ama keşke girse ... Sad
http://hertelden.benimforum.org
ferhat kamer
Üye
Üye
ferhat kamer

Erkek
Hobi : beste yapmak spor
Meslek : elektronik

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 7:05 pm

selam ben ferhat izmirden .lütfen benim yazımı dikkatle okuyun pardon kerem bey 125 adet bestem var sana haluk levente ve ferhat gcere uygun.özürdilerim yanlış oldu kopyalayı silmeden oldu.pardon.ayrıca hayranınızım.ben beste yapıyorum.ve internette 1. oldum.sesım güzel değil ama bestelerim cok keskın.size uyugun 2tane bestem var ve sadee dinlemek icin bana bi şans verin.bitanesi ege üniversitesi tarafından beğenilen ve onaylanmış.sadece lütfen dinlemek icin bi şans sadece bu dileğim.numaram 0-554-319-57-33
0-546-913-78-82
unutmayın şans sadece verilen fırsattır.bu fırsat sizede bi şans olarak geri dönecektşr.lütfen sadece dinleyin tek isteğim bu herkes kızlar ve erkekler aşkta bi şey bekler.ve ben öyle bi beste yaptımki herkes bu bestemi sizin sesınız le dınlıcek.sızın okumanızı ıstıyorum
ferhat kamer
Üye
Üye
ferhat kamer

Erkek

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 7:06 pm

selam ben ferhat izmirden .lütfen benim yazımı dikkatle okuyun pardon kerem bey 125 adet bestem var sana haluk levente ve ferhat gcere uygun.özürdilerim yanlış oldu kopyalayı silmeden oldu.pardon.ayrıca hayranınızım.ben beste yapıyorum.ve internette 1. oldum.sesım güzel değil ama bestelerim cok keskın.size uyugun 2tane bestem var ve sadee dinlemek icin bana bi şans verin.bitanesi ege üniversitesi tarafından beğenilen ve onaylanmış.sadece lütfen dinlemek icin bi şans sadece bu dileğim.numaram 0-554-319-57-33
0-546-913-78-82
unutmayın şans sadece verilen fırsattır.bu fırsat sizede bi şans olarak geri dönecektşr.lütfen sadece dinleyin tek isteğim bu herkes kızlar ve erkekler aşkta bi şey bekler.ve ben öyle bi beste yaptımki herkes bu bestemi sizin sesınız le dınlıcek.sızın okumanızı ıstıyorum
ferhat kamer
Üye
Üye
ferhat kamer

Erkek

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 7:07 pm

0-546-913-78-82
ferhat kamer
Üye
Üye
ferhat kamer

Erkek

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 7:19 pm

0-546-913-78-82
keremcem_askıım
Üye
Üye
keremcem_askıım

Kadın
Hobi : müzik dinlemek(keremcem i)blg nin basında oturmak kitap okumak...

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 8:55 pm

keremCem seNi çooo...0o0o0o0ok seviYorum ço0o0ok yakışıklısın ço0o0k ceKiciSin.....senİnle tanIşmaYı ço0o0ok istiyorum seni bİr kere öpmeyi sarılmayı ço0o0o0k isTyorum I love you ya lütfen bneim ve diğer üyelerin mesajlerına cvb yaz lütfenn.... Crying or Very sad SeNi Ço0o0o0o0oK SeViYoRummm.....
meyvelişeker
Üye
Üye
meyvelişeker

Kadın

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 2:18 pm

arkadaşlar buraya giren kişiler seslerini keremceme duyurmak istiyorlarsa burda boşu boşuna yazmasınlar .girsinler www.keremcem.com.tr adresine üye olsunlar hem keremcem sesinizi duyar burda böle boşu boşuna yazmak zorunda kalmazsınız .hemde orada buradan daha eğlenceli bir ortam var bence ben üye olun derim asıl siteye
meyvelişeker
Üye
Üye
meyvelişeker

Kadın

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 2:21 pm

hemde arkadaşlar orada eğer keremcemi yakından görmek istiyorsanız doğumgünlerine sonra geçen akşam beyaz showda çıktı mesala onların biletlerini falan siteden görevli kşilerden temin edebiliyosunuz.böle bir ayrıcalığıda var yani
rabia yasemin keremcem
Yeni Üye
Yeni Üye
rabia yasemin keremcem

Kadın
Hobi : yaseminergene ve keremcem sitelerine girmek
Meslek : yok

Oyun

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 1:58 pm

Very Happy Very Happy Very Happy rabia deniz Keremcem seni çok herşeyden çok seviyorum en büyük hayranınım tek hayalim seni yakından görebilmekti konserlerinde gördüm ve o günler benim hayatımdaki en güzel günlerdi odamda posterlerin defterlerimde senin ismin resimlerin doldu taştı ve yine kalbimdede sen.Nerede kiminle nasıl olursan ol mutlu ol gülmek sana çoook yakışıyo seni çok seviyorum

Seni bulmaktan önce aramak isterim,
Seni sevmekten önce anlamak isterim,
Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de,
Sana hep yeniden başlamak isterim[/quote]

En son rabia yasemin keremcem tarafından Ptsi Nis. 27, 2009 2:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
rabia yasemin keremcem
Yeni Üye
Yeni Üye
rabia yasemin keremcem

Kadın
Hobi : yaseminergene ve keremcem sitelerine girmek
Meslek : yok

Oyun

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 1:59 pm

seni çok seviyorum duy artık sesimi seni seviyorum sana ve şarkılarına bayılıyorum
çağla
Üye
Üye
çağla

Kadın
Hobi : yüzmek,konuşmak,spor yapmak

Oyun

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 12:58 pm

KEREMCEM SENİ ÇOOKKK SEWİYORUM..
çağla
Üye
Üye
çağla

Kadın
Hobi : yüzmek,konuşmak,spor yapmak

Oyun

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 12:59 pm

SENİ ÇOOKK SEWİYORUM SANA BAYILIYORUM WE SENLE GÖRÜŞMEK İSTİYORUMM
yasemen
Yeni Üye
Yeni Üye
yasemen

Kadın
Hobi : keremcem şarkıları dinlemek
Meslek : keremcem

Oyun

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 6:11 pm

arkadaşşlar bişey sorucam ben yeni katıldım aranızada keremcem yazdıklarımızı görüyormudur sizce Question
meyvelişeker
Üye
Üye
meyvelişeker

Kadın

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 8:34 pm

cnm arkadaşlarım anlamıyomusunuz anlamak mı istemiyosunuz keremcem hiçbir şekilde4 burayı görmüyor.siz daha seniiii seviyorum kereeeeemceeeeem diyin bakalım
selin sabcıoğlu
Üye
Üye
selin sabcıoğlu

Kadın
Hobi : resim yapmak
Meslek : ev hanımı

Oyun

lütfen duy sesimi Empty
MesajKonu: Geri: lütfen duy sesimi   lütfen duy sesimi Icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 12:29 pm

keremcem seni herşeyden çok seviyorum.ne ollur duy beni.seni seven en büyük hayranın I love you

lütfen duy sesimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-